nau
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumcsi......

+11
Bettina27
attyla
Linocska
lutralutra
Fisher2
vincze guzsu
genyanett
Maori
drstarolo
kispamach
Admin
15 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  Maori Hétf. Jan. 05 2009, 23:22

és az nem lehet h segítene h közzé tennénk rendesen leírva mindkét szövetségben a problémát és mindenki írna egy kérelmet??
ill akár a többi szövetséget is lehetne kérni h segítsenek ebben a tömeges levélbombázó akciónak a kivitelezésében...
Maori
Maori

Hozzászólások száma : 188
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Hétf. Jan. 05 2009, 23:40

Baromi jó lenne, de ezek a mitugrászok nem engednék. most újra regeztem, de a gyereknek nagyon elment a kedve. Azért egy 220000 pontos város letiltani.......
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  attyla Kedd Jan. 06 2009, 00:52

Az a baj emberek hogy lutra már nem tud bejelentkezni.Szemét húzás volt kitiltani.Így viszont nem tudja át adni a vezetést tehát újra kell alapítani a szövetséget különben nem tudtok kinevezni új vezetőt.De úgy újra kell kötni minden béke egyezményt is.Hatalmas munka lessz. Kitartás és nem feladni!!
attyla
attyla

Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Kedd Jan. 06 2009, 00:54

Nem kell feloszlatni a szövetséget!!!!
A GOk átadják drstarolonak a vezetést és utána ő tud rendezkedni.
Azok, meg le vannak szarva Evil or Very Mad
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  Maori Kedd Jan. 06 2009, 00:55

Elég sokan vagyunk szal ennyi levélnek talán lenne vmi hatása, szal sztem egy próbát megérne!
Maori
Maori

Hozzászólások száma : 188
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Kedd Jan. 06 2009, 00:58

Próbáljátok meg, elég, ha csak a Lutrát a fiamat teszik vissza, akkor majd felváltva játsszuk a játékot. Én nem adtam fel, mint mondtam, már nem a GOkkal, hanem az SGOkkal levelezek. Ők a GOk főnökei.
Ti is a tanui lehettek, mert Lutra a NAU2nek ajánlotta fel a ként és a fát, pedig nekem is küldhette volna.
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Kedd Jan. 06 2009, 01:00

Új koordinátám 72;74
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  Maori Kedd Jan. 06 2009, 01:01

hát akkor sztem a két vezetőnek körlevélben értesíteni kéne a csapatokat,h mi a pontos helyzet és h jó lenne ha mindenki írna erre és erre a címre egy levelet,amelyben az igazságtalan eljárás miatt reklamál
Maori
Maori

Hozzászólások száma : 188
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Kedd Jan. 06 2009, 01:29

Még jó, hogy drstarolo megcsinálta ezt a fórumot, mert most bajba lennénk Smile
Hála néked és ezer halleluja
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  drstarolo Kedd Jan. 06 2009, 02:09

hódoljatok farao

lol!
drstarolo
drstarolo

Hozzászólások száma : 367
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 08.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  attyla Kedd Jan. 06 2009, 11:31

Ez a levél bombázás szerintem azért nem jó ötlet mert azt írja a szabályzatban hogy túlzott reklamációért 1hónapos kitiltás is járhat.Ha ennyire igazságtalanok voltak képesek letiltani az egész szövetséget.Van velük tapasztalatom igazságtalanság miatt.Ha úgy van ahogy genyanet mondja hogy átadják a vezetést akkor a szövetség megmenekült és a feloszlatás ötletét visszavonom.Lutra ügyében pedig használjátok az új tiket rendszert.Az nem az itteni GO-nak megy hanem a központba.
attyla
attyla

Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Kedd Jan. 06 2009, 22:25

Én amikor regisztráltam előszőr azt hittem ciki, mert úgy gondoltam, hogy ezt a játékot csak gyerekek játszák. Hát tévedtem:)
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  Bettina27 Szer. Jan. 07 2009, 22:52

Sziasztok!
Most olvastam a letiltottak névsoránál, hogy Lutralutra neve mellett - ahol eddig a "multi" szó szerepelt, most az van, hogy "lezárva".
Ez mit jelent?
Bettina27
Bettina27

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 22.
Age : 50
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Csüt. Jan. 08 2009, 09:57

gyerekek van reklám a fórum oldalunkon. Ki kapja érte a pénzt???
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  drstarolo Csüt. Jan. 08 2009, 12:48

nemtudom észre se vettem eddig lehet, hogy ezért igngyenes Surprised
drstarolo
drstarolo

Hozzászólások száma : 367
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 08.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  jazzdoki Csüt. Jan. 08 2009, 22:29

Azért valamit tudunk Laughing
jazzdoki
jazzdoki

Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 06.
Age : 54
Tartózkodási hely : Helvécia-Kecskemét-Budapest

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Csüt. Jan. 08 2009, 23:49

Átadták már jimmyek a vezetést??
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  attyla Pént. Jan. 09 2009, 07:41

genyanett írta:Átadták már jimmyek a vezetést??
Volna 3 tagom aki hajszálra van 20000-töl.
Amíg nincs titkárotok addíg nem ajánlom fel nekik az átlépést mert nem tudjátok fel venni őket.
Crying or Very sad
attyla
attyla

Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Pént. Jan. 09 2009, 09:15

oksa, az lenne jó ha jimmy jelezné, hogy átadták-e neki. Sajnos neki volt a legtöbbDP pontja és másnak nem tudták átadni a vazatést
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  Fisher2 Pént. Jan. 09 2009, 11:31

genyanett írta:oksa, az lenne jó ha jimmy jelezné, hogy átadták-e neki. Sajnos neki volt a legtöbbDP pontja és másnak nem tudták átadni a vazatést

Igen, már ő a vezető, de még nem rendezettek a dolgok. Jimmy írt egy körlevelet, amelyben megkért minden tagot, hogy javasoljanak valakit vezetőnek hétfőig. Tehát valószínűleg akkor fog eldőlni a végleges szitu. És sajnálom a "kizárásotokat", még reménykedem benne, hogy sikerül valamit elérni...

Fisher2

Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 12.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Nao vezetés

Témanyitás  predo Pént. Jan. 09 2009, 11:31

Sziasztok.
Hallottam mi történt. Én már több böngészős játékkal is játszottam és volt már hasonló gondhoz szerencsém. Ha tudnátok írni egy levelet amiben leírjátok mit történt talán segít a gondon. A gond csak az, hogy általában az ilyen levelek nem hatják meg az adminisztrátorokat, moderátorokat, ezért javaslom ha meg tudjátok szerezni annak a címét akié maga a játék, a tulajdonos, ott próbálkozzatok. Ha normális hangnemben, leírod a tényeket akkor talán visszaadhatja az egyik accountot. Mind a kettőt tuti nem kapod vissza, de az egyik szerintem még menthető lenne.

predo

Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 09.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty üzenet

Témanyitás  stihlkil Pént. Jan. 09 2009, 15:25

Sziasztok üzenem Flendinek használja a fórumot Very Happy

stihlkil
Vendég


Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  genyanett Pént. Jan. 09 2009, 21:11

Predo, sajnos már rengeteg levéllel bombáztam a GOkat, és semmi. Le vagyok szarva nagy ívben. Próbáltam rájuk hatni mindenhogy.
Egy férfihoz a hasán meg a f..n vezet az út. Kaját nem tudok adni a számítógépen keresztül, ba...ni meg nem fogok ezért Laughing

Más. Vezető csak az lehet, akinek minden szigetén a nagykövetség majdnem a maxon van. Mindenféle egyezményt fel kell bontania, mert a nagykövetségi diplomata pontok kellenek a szövetségnek. Egyedül a kult egyezmény maradhat meg.
genyanett
genyanett

Hozzászólások száma : 467
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 09.
Age : 48
Tartózkodási hely : Szekszárd

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  jazzdoki Pént. Jan. 09 2009, 21:40

Ez az átka a nagy taglétszámú szövetségeknek.
jazzdoki
jazzdoki

Hozzászólások száma : 227
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 06.
Age : 54
Tartózkodási hely : Helvécia-Kecskemét-Budapest

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  drstarolo Szomb. Jan. 10 2009, 12:10

Az új verzióról egy kis szösszenet!


Percről percre közelebb kerül az az időpont, amikor bevezetik az új (v.0.3.0) verziót. Mert be fogják vezetni, csak az időpontja nem ismert még. Van olyan aki szerint pár nap, de vannak olyan vélemények, melyek szerint február előtt ez nem várható a jelenlegi sok bug miatt.

De be fogják vezetni az új verziót! És erre fel kell készülnünk a lehetőségeink szerint a legjobban. Mire hívnám fel a figyelmet és miket tanácsolnék?

1., Az új verzióban nem lehet aranyat rabolni. Igaz minden sokkal kevesebbe fog kerülni, mind a költség, mind a fenntartási oldalon és ezért sokkal könnyebb lesz az egyensúlyt megtalálni, de aki tud harácsoljon össze egy kis aranyat, amivel jó gazda gondosságával sáfárkodjon az új körülmények között.

2., A bor szerepe változatlanul megmarad, sőt talán még jobban fel fog értékelődni. Ahhoz, hogy a városaidban a jelenlegi elégedettségi szintet fenn tud tartani – fejlettségtől függően – kb. 3 – 4-szer annyi bor kell majd, miközben a termelésed csak a duplájára fog nőni. (Pl.: A jelenlegi 17-es Fogadóban 68 bort szolgálok fel. Az elégedettségi szint szinten tartásához min. 22-esre kell a Fogadókat fejlesztenem, ahol 264 bort kell felszolgálnom.)

3., Ahhoz, hogy az eddigi elégedettségi szintet fenntarthasd legalább – megint városaid fejlettségi szintjétől függően – 3-4-szer fejlesztened kell a Fogadót. (De például nekem ötször. Jelenleg 23-as városházák mellett 8-as a Múzeum és 17-es a Fogadó. A Múzeum fejlesztési költsége nem változik jelentős mértékben, tehát a következő, 9-es szint marad ilyen méreg drága, mint most. A Fogadó fejlesztési költsége jelentősen csökken, ezért ezeket kell és tudom majd fejleszteni. De hogy elérjem a mostani szintet a 17-esről 22-esre kell fejleszteni. És ekkor még csak nulla elégedettség körül fogok járni.) Célszerű az ehhez szükséges nyersanyag mennyiséget tartalékolni, és az új verzió bevezetésekor éjjel-nappal a Fogadókat fejleszteni mert különben rengeteg emberke költözik el.

4., Felértékelődik a kén szerepe. Eddig gyakorlatilag csak a hadsereg fejlesztéséhez kellett. Ez a szerepe megmarad, sőt ide is több kell majd a várhatóan sok harc miatt, de például az új verzióban a Palota/Helytartóság fejlesztésekhez (3-as szinttől) is kell a kén, méghozzá a luxus nyersanyagok közül a legtöbb.

5., A 10 új épület lesz az új verzióban. Mivel ezeknek az új épületeknek a hatása csak az adott városra korlátozódik jöhet az agyalgás, hogy hol mit építsek meg. Minimum kettőt meg kell építened minden városban.Ezek az erdészház, amelyben a fakitermelés mennyiségét tudod növelni és a város szigetének luxus nyersanyagtermelését növelő épület. E két épület fejlesztésével maximum 32 %-kal tudod növelni az óránként kitermelt anyagot. Azt, hogy abból az 5 épületből, amelyek a felhasznált nyersanyag mennyiségét csökkentik melyikeket és hányat építesz meg nagyon át kell gondolni. Talán meg kellene építeni és fejleszteni a felhasználandó Kén mennyiségét csökkentő épületet azon a szigeten, ahol jellemzően a hadsereget fejleszted. A felhasználandó Kristály mennyiségét csökkentő épületet a kristályos szigeten - ahol az egyetlen műhelyed van – célszerű csak megépíteni. Mindenhol hasznát vennénk a Fa, a Márvány és főleg a Bor felhasználási mennyiségét csökkentő épületeknek.

6., Az új épületek megépítésére jelenleg egy szabad hely van. Ahhoz, hogy építeni tudj valamilyen épületet, épületeket kell lebontanod. Nézzük mit lehet tenni:

a., Épületek amelyekre minden városban minden körülmények között szükség van: Városháza, Palota/Helytartóság, Raktár, Fogadó, Múzeum, Kereskedelmi kikötő, Hajógyár, Barakk, Városfal (ide amúgy sem tudnál mást építeni).

b., Csípőből adódik a Műhely lebontása. Ebből csak egy kell, mert hatása az összes városra kiterjed. A kristályos szigeten kell meghagyni a Műhelyt, mert a fejlesztésekhez, turbózásokhoz a kristály kell és így azt nem kell szállítani.

c., Nagykövetség. Ebből az épületből is elegendő egyet megtartani, mert ennyi legalább kell, hogy szövetségi tag maradhass. Ha van kereskedelmi és hadügyi szerződésed, akkor az ezekhez szükséges diplomáciai pontok mennyiségét fedező számú Nagykövetség megtartása szükséges.

d., Meggondolandó, de szerintem egy szigeten elegendő egy kereskedőház. A szállítási idő felgyorsulása miatt (saját szigeten két város között 5 perc) nem szükséges minden városban, de talán minden szigeten sem.

e., Akadémia. Ez az épület a fejlesztésekhez szükséges. Mindenki maga dönti el, hogy mennyire akarja a fejlesztéseket. Egy 16-os Akadémia 134 tudósával is lehet fejleszteni, igaz ezer év kell hozzá. Vagy gyorsan mindent kifejleszteni és csak utána bontani. A Te döntésed.

f., Utolsónak hagytam – nem véletlenül - a Rejtekhelyet. Szerintem óriási a szerepe, mert az otthon állomásoztatott 6-8 kém szinte felderíthetetlenné teszi a városodat. A kiküldött kémek pedig a hadviselésben nyújtanak pótolhatatlan információkat.

Én mindenképpen a szigetenkénti két termelésnövelő épületet – Erdész és Üvegfúvó/Borkert/Kőműves/Alkimista - fogom elsőnek megépíteni, majd rohamléptekben fejleszteni. Ez még nem is lesz nehéz feladat, mert egy hely rendelkezésre áll, és a műhelyek lebontása adja a másik helyet. Azt még nem tudom, hogy a kristályos szigeten – ahol megmarad a műhely – mit bontok le, de valamit mindenképpen. Valószínű az Akadémia lesz az, hisz 15 nap múlva minden jövője fejlesztésem első lépcsője kész. A második szint pedig – úgy tudom – a kiírás ellenére mégsem ad semmit.

A felhasználást csökkentő épületek közül én a borfogyasztást csökkentő épületet, a Présházat építeném meg elsőnek. A jelentősen megnövekedő borfelhasználás csökkentése alapvető (életmentő) érdeke lesz mindenkinek. Többségetek ezt a Nagykövetség helyére építheti. Lehet, hogy fel kell mondani egy-két kereskedelmi egyezményt, de valószínűleg megéri.

Másodiknak – ha van hely – a márványfelhasználását csökkentő Mérnöki irodát javasolnám, hiszen a legbrutálisabban a márványszükséglet emelkedik az egyes fejlesztéseknél. Itt lehet gondolkodni az Akadémia/Kereskedő ház/Rejtekhely bontásról.

Persze itt már komolyan el kell gondolkodni, hogy mi legyen az Optikus/Tűzszerész/Asztalos műhellyel. De erre még tanácsom sincs. A fa mennyisége minden fejlesztésnél jelentősen csökken, tehát az nem igen kell. Az Optikus a kristály felhasználást csökkenti. Úgy gondolom, hogy ezt nem kellene építeni a műhelyes (kristályos) sziget kivételével. A Tűzszerész a kénfelhasználást csökkenti. Talán ebből is elég egy, mégpedig azon a szigeten, ahol a nagy kénfelhasználású hadsereg fejlesztést végzem.



by Nudli
drstarolo
drstarolo

Hozzászólások száma : 367
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 08.

Vissza az elejére Go down

Dumcsi...... - Page 4 Empty Re: Dumcsi......

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.